Kanser Otu Akhisar
Yapışkan Andız Otuyla tesadüfen tanıştık ve mucizesine inandık.
11
Şub
1718 Okuma 0 Yorum
Yapışkan Andız Otuyla tesadüfen tanıştık ve mucizesine inandık.

"Yapışkan Andız Otuyla tesadüfen tanıştık ve mucizesine inandık.

Bu otun sayesinde hastalığını yendiğini söyledi. Oldukça sağlıklı gözükmesi bizi şaşırtmıştı. Bunun üzerine LÜtfi Acet Amcamızdan ve Hasan Alemdar Amcamızdan topladugumız bilgilerle  bitkilerden anlayan arkadaşlarımızla bilgi alışverişi yaptık. Ve yapışkan andız otunun şifalı olduğuna inandık. Başta kendimiz için topladığımız otları çevremizle de paylaştık, ve bizzat kendim günlük olarak  içmeye başladım  zaman içinde yapışkan andız otuna inancımız daha da arttı. Akhisar'ın ovalarından  yaylalarından topladığımız ve doğal sürecine uygun, titizlikle toplayıp kuruttuğumuz yapışkan andız otlarını artık daha geniş bir çevreye ulaştırıyoruz.

Vicdani uyarı:

Biz Akhisar Kanser Otu  olarak Yapışkan Andız Otunu toplayıp paketliyor ve sipariş verenlere gönderiyoruz. Bunun dışında bir tıbbi danışmanlık verebilecek yetkinliğimiz maalesef yoktur. Bunu açık olarak belirtmek bizim vicdani sorumluluğumuzdur. Kimseye yetkinliğimiz olmayan konularda ümit vermek istemeyiz. Sizlere de bu konuda dikkatli olmanızı öneririz.

Bununla birlikte, yapışkan andız ile ilgili yerli ve yabancı birçok kaynaktan ve bu bitkiyi kullananlardan edindiğimiz birçok bilgi var. Bunlara dayanarak bu bitkinin bahsedilen hastalıklara karşı faydası olduğuna biz inanmaktayız. Burada topladığımız bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Siz de kendiniz için gerekli araştırmayı yaparsanız ikna olacağınıza inanıyoruz.

 

Bu bitki İsrail'de ilaç sanayiinde ham madde olarak da kullanılmaktadır. Bazı araştırmalarda kanser hücrelerini öldürücü etkisi olduğu gösterilmiştir. Ve birçok kanser hastası, bu otu kullanıp faydasını gördüğünü söylemektedir.

 

Umarız yapışkan andız ile veya başka bir yöntemle şifanızı bulursunuz.

0 Yorum

Yorum Ekle